De (uit)agenda van Gennep
en omgeving, april 2020

GEANNULEERD - Internationaal Honk- en Softbaltoernooi Bullfighters Cuijk
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Internationaal Honk- en Softbaltoernooi Bullfighters Cuijk
Cuijk 10:00
GEANNULEERD - Expositie Fotocollectief - Kunst in het Kerkje
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Expositie Fotocollectief - Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Historisch Spektakel Dag 1
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Historisch Spektakel Dag 1
Grave 12:00
GEANNULEERD - Rondleidingen in Emmausklooster Velp
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Rondleidingen in Emmausklooster Velp
Velp 14:00
GEANNULEERD - Poppenkastvoorstelling Veerhuis
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Poppenkastvoorstelling Veerhuis
Oeffelt 15:00
GEANNULEERD - Historische Gevelconcert Hampoort Grave
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Historische Gevelconcert Hampoort Grave
Grave 19:00
GEANNULEERD - Kapellencarrousel Die Original Maastaler
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Kapellencarrousel Die Original Maastaler
Heijen 19:00
Geannuleerd - The Voice of Passion
zaterdag 4 april 2020 Geannuleerd - The Voice of Passion
Milsbeek 20:00
Geannuleerd - We Want You 2020!
zaterdag 4 april 2020 Geannuleerd - We Want You 2020!
Haps 20:00
GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
Sambeek 20:00
GEANNULEERD - Cabaretier Arnout van den Bossche in Theater Myllesweerd
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Cabaretier Arnout van den Bossche in Theater Myllesweerd
Mill 20:00
GEANNULEERD - Janneke de Bijl bij de Weijer Boxmeer
zaterdag 4 april 2020 GEANNULEERD - Janneke de Bijl bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
GEANNULEERD - Spring Peutercentrum kinderkleding en speelgoedbeurs
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Spring Peutercentrum kinderkleding en speelgoedbeurs
Boxmeer 10:00
GEANNULEERD - Oldtimer Vriendenclub De Vlotter rit
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Oldtimer Vriendenclub De Vlotter rit
Overloon 10:00
GEANNULEERD - Workshop Happy Painting
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Workshop Happy Painting
Sambeek 11:00
GEANNULEERD - Cultuur & Cappuccino bij de Weijer in Boxmeer
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Cultuur & Cappuccino bij de Weijer in Boxmeer
Boxmeer 11:00
GEANNULEERD - Historisch Spektakel Dag 2
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Historisch Spektakel Dag 2
Grave 11:00
GEANNULEERD - Expositie Fotocollectief - Kunst in het Kerkje
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Expositie Fotocollectief - Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Koopzondag Creatief Cuijk
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Koopzondag Creatief Cuijk
Cuijk 12:00
GEANNULEERD - Op avontuur door de wereld van reptielen bij de Weijer Boxmeer
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Op avontuur door de wereld van reptielen bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 14:00
GEANNULEERD - Rondleiding Gemaal van Sasse
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - Rondleiding Gemaal van Sasse
Grave 15:00
GEANNULEERD - JazznJazz presenteert Doppler Trio
zondag 5 april 2020 GEANNULEERD - JazznJazz presenteert Doppler Trio
Cuijk 15:00
GEANNULEERD - Magic Cabaret Theater Diner
maandag 6 april 2020 GEANNULEERD - Magic Cabaret Theater Diner
Plasmolen 19:00
GEANNULEERD - Wandel Woensdag
woensdag 8 april 2020 GEANNULEERD - Wandel Woensdag
Mill 11:00
GEANNULEERD - Transformatieve Yoga
donderdag 9 april 2020 GEANNULEERD - Transformatieve Yoga
Linden 20:00
GEANNULEERD - Filmhuis werk ohne autor bij de Weijer Boxmeer
donderdag 9 april 2020 GEANNULEERD - Filmhuis werk ohne autor bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
vrijdag 10 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Kindercollege 'de Middeleeuwen'
vrijdag 10 april 2020 GEANNULEERD - Kindercollege 'de Middeleeuwen'
Sint Anthonis 15:00
GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
vrijdag 10 april 2020 GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
Sambeek 20:00
GEANNULEERD - Nabil Monopoly bij de Weijer Boxmeer
vrijdag 10 april 2020 GEANNULEERD - Nabil Monopoly bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
GEANNULEERD - Undercover: Joe Jackson • Roepaen Podium
vrijdag 10 april 2020 GEANNULEERD - Undercover: Joe Jackson • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
Geen afbeelding
zaterdag 11 april 2020 GEANNULEERD - Norbertus wandeltocht
Gennep 07:00
GEANNULEERD - Dagworkshop beeldhouwen in Ontmoetingspunt ‘t Helder
zaterdag 11 april 2020 GEANNULEERD - Dagworkshop beeldhouwen in Ontmoetingspunt ‘t Helder
Overloon 09:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
zaterdag 11 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
zaterdag 11 april 2020 GEANNULEERD - Lindefeesten Sambeek
Sambeek 20:00
GEANNULEERD - Pasen bij de Kroon Gennep
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Pasen bij de Kroon Gennep
Gennep 11:00
GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
Ledeacker 11:00
GEANNULEERD - Paasbrunch bij de Baronie
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Paasbrunch bij de Baronie
Boxmeer 11:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Live Cooking Dinerbuffet
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Live Cooking Dinerbuffet
Cuijk 12:00
GEANNULEERD - Paasbrunch Restaurant London Street Mill
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Paasbrunch Restaurant London Street Mill
Mill 12:00
GEANNULEERD - Live Cooking Paasbrunch
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Live Cooking Paasbrunch
Cuijk 12:00
GEANNULEERD - Undercover: The Evergreen Machine • Roepaen Podium
zondag 12 april 2020 GEANNULEERD - Undercover: The Evergreen Machine • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Paasbrunch bij de Baronie
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Paasbrunch bij de Baronie
Boxmeer 11:00
GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
Ledeacker 11:00
GEANNULEERD - Pasen bij de Kroon Gennep
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Pasen bij de Kroon Gennep
Gennep 11:00
GEANNULEERD - Dorpsmarkt Sint Hubert
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Dorpsmarkt Sint Hubert
Sint Hubert 11:00
Geen afbeelding
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - rommelmarkt in Heijen
Heijen 11:00
GEANNULEERD - Live Cooking Paasbrunch
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Live Cooking Paasbrunch
Cuijk 12:00
GEANNULEERD - Live Cooking Dinerbuffet
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Live Cooking Dinerbuffet
Cuijk 12:00
GEANNULEERD - Paasconcert Klarinetkwartet HKW Wamel
maandag 13 april 2020 GEANNULEERD - Paasconcert Klarinetkwartet HKW Wamel
Grave 15:00
GEANNULEERD - 2 daagse workshop 'Op weg naar Heling' door Hans Kunneman
dinsdag 14 april 2020 GEANNULEERD - 2 daagse workshop 'Op weg naar Heling' door Hans Kunneman
Overloon 10:00
GEANNULEERD - Wandel Woensdag
woensdag 15 april 2020 GEANNULEERD - Wandel Woensdag
Mill 11:00
GEANNULEERD - Kindercollege: de Voetbalredacteur
woensdag 15 april 2020 GEANNULEERD - Kindercollege: de Voetbalredacteur
Gennep 15:00
GEANNULEERD - Basiscursus Zhineng Qigong
woensdag 15 april 2020 GEANNULEERD - Basiscursus Zhineng Qigong
Escharen 19:00
GEANNULEERD - Undercover: Foo Fighters • Roepaen Podium
vrijdag 17 april 2020 GEANNULEERD - Undercover: Foo Fighters • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
GEANNULEERD - Repair Café Cuijk
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - Repair Café Cuijk
Cuijk 09:00
GEANNULEERD - Introductie workshop tot Trager® for Daily life: Mentastics®
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - Introductie workshop tot Trager® for Daily life: Mentastics®
Escharen 09:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
GEANNULEERD - Kruid- en Struintocht Maasheggen
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - Kruid- en Struintocht Maasheggen
Sambeek 13:00
GEANNULEERD - Workshop handletteren
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - Workshop handletteren
Grave 14:00
GEANNULEERD - 'De Duivelsbrug' - Mannen van Naam
zaterdag 18 april 2020 GEANNULEERD - 'De Duivelsbrug' - Mannen van Naam
Overloon 20:00
GEANNULEERD - PLUS Kleffenloop 2020
zondag 19 april 2020 GEANNULEERD - PLUS Kleffenloop 2020
Overloon 10:00
GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
zondag 19 april 2020 GEANNULEERD - Open atelier en galerieroute
Ledeacker 11:00
GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
zondag 19 april 2020 GEANNULEERD - Expositie JONG TALENT– Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
TV Talkshow Linders&Linders Live – Ondernemen in Grave
zondag 19 april 2020 TV Talkshow Linders&Linders Live – Ondernemen in Grave
Grave 14:00
GEANNULEERD - Koopzondag Shared dining
zondag 19 april 2020 GEANNULEERD - Koopzondag Shared dining
Boxmeer 17:00
GEANNULEERD - Wandel Woensdag
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Wandel Woensdag
Mill 11:00
GEANNULEERD - Wandeling over het Duits Lijntje
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Wandeling over het Duits Lijntje
Haps 14:00
GEANNULEERD - Theeproeverij bij DeTheemuts.nl
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Theeproeverij bij DeTheemuts.nl
Rijkevoort 19:00
GEANNULEERD - Speelfilm Teenbeat
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Speelfilm Teenbeat
Grave 20:00
GEANNULEERD - Vleermuizen: enge nachtdieren?
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Vleermuizen: enge nachtdieren?
Beers 20:00
GEANNULEERD - Glodi Logungu bij de Weijer
woensdag 22 april 2020 GEANNULEERD - Glodi Logungu bij de Weijer
Boxmeer 20:00
GEANNULEERD - Nieuwscafé bij de Weijer
vrijdag 24 april 2020 GEANNULEERD - Nieuwscafé bij de Weijer
Boxmeer 17:00
GEANNULEERD - Vier de Vrijdag bij Hotel de Kroon
vrijdag 24 april 2020 GEANNULEERD - Vier de Vrijdag bij Hotel de Kroon
Gennep 18:00
GEANNULEERD - William Smulders & Lieke Grey & Band
vrijdag 24 april 2020 GEANNULEERD - William Smulders & Lieke Grey & Band
Grave 20:00
GEANNULEERD - Undercover: ACDC • Roepaen Podium
vrijdag 24 april 2020 GEANNULEERD - Undercover: ACDC • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
GEANNULEERD - Oranjefeesten Mills Aldendrielpark
zondag 26 april 2020 GEANNULEERD - Oranjefeesten Mills Aldendrielpark
Mill 13:00
GEANNULEERD - Oranjefeesten Mills Aldendrielpark
maandag 27 april 2020 GEANNULEERD - Oranjefeesten Mills Aldendrielpark
Mill 10:00
GEANNULEERD - Koningsdagfeestje
maandag 27 april 2020 GEANNULEERD - Koningsdagfeestje
Boxmeer 11:00
GEANNULEERD - Koningsdag Gennep 2020
maandag 27 april 2020 GEANNULEERD - Koningsdag Gennep 2020
Gennep 14:00
GEANNULEERD - TechLab Maakweek
dinsdag 28 april 2020 GEANNULEERD - TechLab Maakweek
Gennep 14:00
GEANNULEERD - Wandel Woensdag
woensdag 29 april 2020 GEANNULEERD - Wandel Woensdag
Mill 11:00
GEANNULEERD - TechLab Maakweek
woensdag 29 april 2020 GEANNULEERD - TechLab Maakweek
Gennep 14:00
GEANNULEERD - TechLab Maakweek
donderdag 30 april 2020 GEANNULEERD - TechLab Maakweek
Gennep 14:00
GEANNULEERD - Muziekcafé Clean Pete
donderdag 30 april 2020 GEANNULEERD - Muziekcafé Clean Pete
Boxmeer 20:00
Skyline