De (uit)agenda van Gennep
en omgeving, maart 2020

Zwembadcursus kanovaren Grave
zondag 1 maart 2020 Zwembadcursus kanovaren Grave
Grave 08:00
Cultuur & Cappuccino bij de Weijer in Boxmeer
zondag 1 maart 2020 Cultuur & Cappuccino bij de Weijer in Boxmeer
Boxmeer 11:00
Zemtsov Viola Quartet bij Kunst in het Kerkje
zondag 1 maart 2020 Zemtsov Viola Quartet bij Kunst in het Kerkje
Velp 14:00
Musical over schnabbelcircuit laat oude hits herleven
zondag 1 maart 2020 Musical over schnabbelcircuit laat oude hits herleven
Cuijk 15:00
Leer werken met DigiD en websites van de overheid
maandag 2 maart 2020 Leer werken met DigiD en websites van de overheid
Gennep 10:00
Sisi en de Weense Wals (Lezing)
maandag 2 maart 2020 Sisi en de Weense Wals (Lezing)
Grave 14:00
Themales yoga: Nuchterheid
maandag 2 maart 2020 Themales yoga: Nuchterheid
Linden 19:00
Lezing Peterspad vallen en weer opstaan
dinsdag 3 maart 2020 Lezing Peterspad vallen en weer opstaan
Overloon 19:00
Wandel Woensdag
woensdag 4 maart 2020 Wandel Woensdag
Mill 11:00
Maartje & Kine bij Schouwburg Cuijk
woensdag 4 maart 2020 Maartje & Kine bij Schouwburg Cuijk
Cuijk 20:00
Verhaal van myn droevig leven bij de Weijer Boxmeer
woensdag 4 maart 2020 Verhaal van myn droevig leven bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Themales yoga: Nuchterheid
donderdag 5 maart 2020 Themales yoga: Nuchterheid
Linden 20:00
Workshop Happy Painting
vrijdag 6 maart 2020 Workshop Happy Painting
Sambeek 11:00
Kindercollege 'Stoere meiden uit de geschiedenis'
vrijdag 6 maart 2020 Kindercollege 'Stoere meiden uit de geschiedenis'
Grave 15:00
Leon van der Zanden bij de Weijer in Boxmeer
vrijdag 6 maart 2020 Leon van der Zanden bij de Weijer in Boxmeer
Boxmeer 20:00
Kamphues & Doornbos bij Schouwburg Cuijk
vrijdag 6 maart 2020 Kamphues & Doornbos bij Schouwburg Cuijk
Cuijk 20:00
Undercoversessies: Dire Straits - Roepaen
vrijdag 6 maart 2020 Undercoversessies: Dire Straits - Roepaen
Ottersum 21:00
Workshop Happy Painting
zaterdag 7 maart 2020 Workshop Happy Painting
Sambeek 11:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zaterdag 7 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
Workshop Botanisch schilderen
zaterdag 7 maart 2020 Workshop Botanisch schilderen
Gennep 13:00
Rondleidingen in Emmausklooster Velp
zaterdag 7 maart 2020 Rondleidingen in Emmausklooster Velp
Velp 14:00
Meneer Monster bij Schouwburg Cuijk
zaterdag 7 maart 2020 Meneer Monster bij Schouwburg Cuijk
Cuijk 14:00
Poppenkastvoorstelling Veerhuis
zaterdag 7 maart 2020 Poppenkastvoorstelling Veerhuis
Oeffelt 15:00
Boek&Bal wordt een blijvertje
zaterdag 7 maart 2020 Boek&Bal wordt een blijvertje
Cuijk 20:00
The Musical Night
zaterdag 7 maart 2020 The Musical Night
Overloon 20:00
Veldhuis en Kemper bij de Weijer Boxmeer
zaterdag 7 maart 2020 Veldhuis en Kemper bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Ladies Circle 13 wandeling
zondag 8 maart 2020 Ladies Circle 13 wandeling
Mook 10:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zondag 8 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
NK Maasheggenvlechten 2020
zondag 8 maart 2020 NK Maasheggenvlechten 2020
Oeffelt 11:00
Internationale vrouwendag
zondag 8 maart 2020 Internationale vrouwendag
Gennep 13:00
Viering Internationale Vrouwendag Cuijk
zondag 8 maart 2020 Viering Internationale Vrouwendag Cuijk
Cuijk 13:00
Meneer Monster bij de Weijer Boxmeer
zondag 8 maart 2020 Meneer Monster bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 14:00
Groeps-expositie “Ik en mijn Vrouwen”
zondag 8 maart 2020 Groeps-expositie “Ik en mijn Vrouwen”
Nieuw Bergen 15:00
Meneer Monster bij de Weijer Boxmeer
zondag 8 maart 2020 Meneer Monster bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 16:00
Interculturele lunch bij Safina
maandag 9 maart 2020 Interculturele lunch bij Safina
Cuijk 12:00
Magic Cabaret Theater Diner
maandag 9 maart 2020 Magic Cabaret Theater Diner
Plasmolen 19:00
Themales yoga: Vergevingsgezindheid
maandag 9 maart 2020 Themales yoga: Vergevingsgezindheid
Linden 19:00
Café Brein
maandag 9 maart 2020 Café Brein
Cuijk 19:00
Wandel Woensdag
woensdag 11 maart 2020 Wandel Woensdag
Mill 11:00
Henry van Loon
woensdag 11 maart 2020 Henry van Loon
Cuijk 20:00
Themales yoga: Vergevingsgezindheid
donderdag 12 maart 2020 Themales yoga: Vergevingsgezindheid
Linden 20:00
Filmhuis Cold War bij de Weijer
donderdag 12 maart 2020 Filmhuis Cold War bij de Weijer
Boxmeer 20:00
Dominic Seldis bij Schouwburg Cuijk
donderdag 12 maart 2020 Dominic Seldis bij Schouwburg Cuijk
Cuijk 20:00
Dutch Eagels bij de Schouwburg Cuijk
vrijdag 13 maart 2020 Dutch Eagels bij de Schouwburg Cuijk
Cuijk 20:00
Nacht van de bibliotheek
vrijdag 13 maart 2020 Nacht van de bibliotheek
Boxmeer 21:00
Undercover: Queens of the Stone Age • Roepaen Podium
vrijdag 13 maart 2020 Undercover: Queens of the Stone Age • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
Dagworkshop beeldhouwen in 't Helder
zaterdag 14 maart 2020 Dagworkshop beeldhouwen in 't Helder
Overloon 09:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zaterdag 14 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
Uit de Qunst Grave
zaterdag 14 maart 2020 Uit de Qunst Grave
Grave 20:00
Lente in aantocht bij de Vilt
zondag 15 maart 2020 Lente in aantocht bij de Vilt
Beugen 10:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zondag 15 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
So Docu Festival bij de Weijer
zondag 15 maart 2020 So Docu Festival bij de Weijer
Boxmeer 11:00
Accordeon Festival bij Herberg Thijssen
zondag 15 maart 2020 Accordeon Festival bij Herberg Thijssen
Vierlingsbeek 12:00
JazznJazz presenteert Gidon Nunes Vaz 4-tet feat. Denise Jannah
zondag 15 maart 2020 JazznJazz presenteert Gidon Nunes Vaz 4-tet feat. Denise Jannah
Cuijk 15:00
Themales yoga: Duidelijkheid
maandag 16 maart 2020 Themales yoga: Duidelijkheid
Linden 19:00
Mindfulnesstraining bij de Zoete Geest
dinsdag 17 maart 2020 Mindfulnesstraining bij de Zoete Geest
Linden 19:00
Wandel Woensdag
woensdag 18 maart 2020 Wandel Woensdag
Mill 11:00
Science Battle bij de Weijer Boxmeer
woensdag 18 maart 2020 Science Battle bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Themales yoga: Duidelijkheid
donderdag 19 maart 2020 Themales yoga: Duidelijkheid
Linden 20:00
Kinderkleding- en speelgoedbeurs Cuijk
vrijdag 20 maart 2020 Kinderkleding- en speelgoedbeurs Cuijk
Cuijk 08:00
Undercoversessie: The Band • Roepaen Podium
vrijdag 20 maart 2020 Undercoversessie: The Band • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zaterdag 21 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
Spring Garden Grunge Festival
zaterdag 21 maart 2020 Spring Garden Grunge Festival
Ottersum 19:00
Rock me baby bij de Weijer Boxmeer
zaterdag 21 maart 2020 Rock me baby bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
zondag 22 maart 2020 Expositie van Halen en Poutsma, Kunst in het Kerkje
Velp 11:00
TV Talkshow Linders&Linders Live – thema Historisch Spektakel
zondag 22 maart 2020 TV Talkshow Linders&Linders Live – thema Historisch Spektakel
Grave 14:00
Cello Piano Concert bij de Weijer Boxmeer
zondag 22 maart 2020 Cello Piano Concert bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 15:00
Themales yoga: Wijsheid
maandag 23 maart 2020 Themales yoga: Wijsheid
Linden 19:00
Theater De Aanslag bij Schouwburg Cuijk
dinsdag 24 maart 2020 Theater De Aanslag bij Schouwburg Cuijk
Cuijk 20:00
Wandel Woensdag
woensdag 25 maart 2020 Wandel Woensdag
Mill 11:00
Kindercollege 'Het brein'
woensdag 25 maart 2020 Kindercollege 'Het brein'
Cuijk 15:00
Bingo avond MFA de Valuwe
woensdag 25 maart 2020 Bingo avond MFA de Valuwe
Cuijk 19:00
Lezing amfibieën IVN Cuijk
woensdag 25 maart 2020 Lezing amfibieën IVN Cuijk
Beers 20:00
Stilte workshop bij de Zoete Geest
donderdag 26 maart 2020 Stilte workshop bij de Zoete Geest
Linden 20:00
Muziekcafé Nico Dijkshoorn bij de Weijer Boxmeer
donderdag 26 maart 2020 Muziekcafé Nico Dijkshoorn bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Nieuwscafé bij de Weijer
vrijdag 27 maart 2020 Nieuwscafé bij de Weijer
Boxmeer 17:00
Cuba Libre bij de Kroon
vrijdag 27 maart 2020 Cuba Libre bij de Kroon
Gennep 18:00
(STIJL) DANSAVOND 55+
vrijdag 27 maart 2020 (STIJL) DANSAVOND 55+
Grave 19:00
Undercover: Earth Wind & Fire • Roepaen Podium
vrijdag 27 maart 2020 Undercover: Earth Wind & Fire • Roepaen Podium
Ottersum 21:00
Stilte dag bij de Zoete Geest
zaterdag 28 maart 2020 Stilte dag bij de Zoete Geest
Linden 10:00
Sjors Sportief-dagen Partisans Athletics Cheerleaders
zaterdag 28 maart 2020 Sjors Sportief-dagen Partisans Athletics Cheerleaders
Boxmeer 11:00
Sint Tunnis Rocks 2020
zaterdag 28 maart 2020 Sint Tunnis Rocks 2020
Sint Anthonis 19:00
Stefano Keizers bij de Weijer Boxmeer
zaterdag 28 maart 2020 Stefano Keizers bij de Weijer Boxmeer
Boxmeer 20:00
Wim Daniëls Boekt! bij de Weijer in Boxmeer
zondag 29 maart 2020 Wim Daniëls Boekt! bij de Weijer in Boxmeer
Boxmeer 14:00
Skyline