De (uit)agenda van Gennep
en omgeving, oktober 2020

Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
donderdag 1 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Grave 15:00
Beweegkansen in Cuijk
vrijdag 2 oktober 2020 Beweegkansen in Cuijk
Cuijk 11:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
vrijdag 2 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Haps 14:00
Het Songfestival in Concert
vrijdag 2 oktober 2020 Het Songfestival in Concert
Boxmeer 20:00
Inspiratiedagen Tuincentrum Jan van de Hulsbeek
zaterdag 3 oktober 2020 Inspiratiedagen Tuincentrum Jan van de Hulsbeek
Wanroij 09:00
Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
zaterdag 3 oktober 2020 Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
Velp 11:00
Nazomeren, oogstrelende kunst, ook voor je oor!
zaterdag 3 oktober 2020 Nazomeren, oogstrelende kunst, ook voor je oor!
Cuijk 12:00
Kindercollege: Ridders
zaterdag 3 oktober 2020 Kindercollege: Ridders
Boxmeer 15:00
Glamour Bingo & Bubbels bij Riche
zaterdag 3 oktober 2020 Glamour Bingo & Bubbels bij Riche
Boxmeer 20:00
45e Bos en Peelwandeling
zondag 4 oktober 2020 45e Bos en Peelwandeling
Wanroij 08:00
Oldtimer Vriendenclub De Vlotter rit
zondag 4 oktober 2020 Oldtimer Vriendenclub De Vlotter rit
Overloon 10:00
Geannuleerd - Rondleiding Museum Van Postzegel tot Tank
zondag 4 oktober 2020 Geannuleerd - Rondleiding Museum Van Postzegel tot Tank
Groeningen 11:00
Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
zondag 4 oktober 2020 Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
Velp 11:00
Nazomeren, oogstrelende kunst, ook voor je oor!
zondag 4 oktober 2020 Nazomeren, oogstrelende kunst, ook voor je oor!
Cuijk 12:00
Kinderboekenweek voorstelling: Hip Hop History
zondag 4 oktober 2020 Kinderboekenweek voorstelling: Hip Hop History
Grave 14:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
dinsdag 6 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Sint Anthonis 15:00
Basisworkshop vilten in 't Helder Overloon
woensdag 7 oktober 2020 Basisworkshop vilten in 't Helder Overloon
Overloon 13:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
donderdag 8 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Boxmeer 15:00
Lezing ‘HEKS ZIJN IN 2020’ door Petroesjka Splint
donderdag 8 oktober 2020 Lezing ‘HEKS ZIJN IN 2020’ door Petroesjka Splint
Overloon 20:00
Beweegkansen in Cuijk
vrijdag 9 oktober 2020 Beweegkansen in Cuijk
Cuijk 11:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
vrijdag 9 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Mill 15:00
Kindercollege: Ontdek fossielen
vrijdag 9 oktober 2020 Kindercollege: Ontdek fossielen
Gennep 15:00
Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
zaterdag 10 oktober 2020 Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
Velp 11:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
zaterdag 10 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Gennep 11:00
GEANNULEERD - Kruid- en Struintocht Maasheggen
zaterdag 10 oktober 2020 GEANNULEERD - Kruid- en Struintocht Maasheggen
Sambeek 13:00
Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
zaterdag 10 oktober 2020 Poppenkastvoorstelling: Jan Klaassen en de TIJDmachine
Cuijk 14:00
Mark van de Veerdonk Myllesweerd
zaterdag 10 oktober 2020 Mark van de Veerdonk Myllesweerd
Mill 20:00
Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
zondag 11 oktober 2020 Expositie Josette Lenders, Dorothé Tielen, Karen van Dooren
Velp 11:00
De talkshow Linders&Linders Live terug in Catharinahof Grave met het thema Corona.
zondag 11 oktober 2020 De talkshow Linders&Linders Live terug in Catharinahof Grave met het thema Corona.
Grave 13:00
Beweegkansen in Cuijk
vrijdag 16 oktober 2020 Beweegkansen in Cuijk
Cuijk 11:00
Teenbeat bij Myllesweerd
zaterdag 17 oktober 2020 Teenbeat bij Myllesweerd
Mill 19:00
het Pluk & Oogstfeest
zondag 18 oktober 2020 het Pluk & Oogstfeest
Mill 11:00
Concert Rossignol Kloosterhuis Sambeek
zondag 18 oktober 2020 Concert Rossignol Kloosterhuis Sambeek
Sambeek 16:00
Natuurfeestje Tongelaar
woensdag 21 oktober 2020 Natuurfeestje Tongelaar
Mill 11:00
GEANNULEERD - Vier de Vrijdag bij Hotel de Kroon
vrijdag 23 oktober 2020 GEANNULEERD - Vier de Vrijdag bij Hotel de Kroon
Gennep 18:00
 Huiskamer Sessie - Natives of the Crooked Cage bij Pub Esser
zaterdag 24 oktober 2020 Huiskamer Sessie - Natives of the Crooked Cage bij Pub Esser
Boxmeer 20:00
Rock at Riche Tributenight!
zaterdag 24 oktober 2020 Rock at Riche Tributenight!
Boxmeer 20:00
Koopzondag Shared dining
zondag 25 oktober 2020 Koopzondag Shared dining
Boxmeer 17:00
Geannuleerd - Night of The Proms Harmonie Stad Grave
vrijdag 30 oktober 2020 Geannuleerd - Night of The Proms Harmonie Stad Grave
Grave 19:00
Geannuleerd - Night of The Proms Harmonie Stad Grave
zaterdag 31 oktober 2020 Geannuleerd - Night of The Proms Harmonie Stad Grave
Grave 19:00
Skyline