De (uit)agenda van Gennep
en omgeving, mei 2024

Filmcafé Grave: The Promised Land
woensdag 1 mei 2024 Filmcafé Grave: The Promised Land
Velp 20:00
'De Maasheggen moet je in mei zien…'
donderdag 2 mei 2024 'De Maasheggen moet je in mei zien…'
Oeffelt 13:00
Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
vrijdag 3 mei 2024 Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
Velp 11:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
vrijdag 3 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Nabil | Nee, precies daarom
vrijdag 3 mei 2024 Nabil | Nee, precies daarom
Mill 20:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zaterdag 4 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 09:00
Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
zaterdag 4 mei 2024 Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
Velp 11:00
Geen afbeelding
zaterdag 4 mei 2024 Bijzondere moestuinplantenmarkt
Sint Anthonis 11:00
Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
zondag 5 mei 2024 Expositie Sarah van Rossem en Mirjam Withaar
Velp 11:00
Vier de vrijheid met ons!
zondag 5 mei 2024 Vier de vrijheid met ons!
Cuijk 11:00
Geen afbeelding
zondag 5 mei 2024 Bijzondere moestuinplantenmarkt
Sint Anthonis 11:00
TRYO + VIP Arrangement
zondag 5 mei 2024 TRYO + VIP Arrangement
Mill 14:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zondag 5 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Engelenavond door Marielle Beks in 't Helder Overloon
maandag 6 mei 2024 Engelenavond door Marielle Beks in 't Helder Overloon
Overloon 19:00
Hard Rock Café - Maiden Night 2024 met live: Iron Laiden
woensdag 8 mei 2024 Hard Rock Café - Maiden Night 2024 met live: Iron Laiden
Vierlingsbeek 20:00
Pontjesdagen
vrijdag 10 mei 2024 Pontjesdagen
Cuijk 10:00
Sint Hubert kumt los!
vrijdag 10 mei 2024 Sint Hubert kumt los!
Sint Hubert 15:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
vrijdag 10 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zaterdag 11 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 09:00
Geen afbeelding
zaterdag 11 mei 2024 Bijzondere moestuinplantenmarkt
Sint Anthonis 11:00
Pasar Maluku Cuijk
zaterdag 11 mei 2024 Pasar Maluku Cuijk
Cuijk 11:00
Kermis Sint Hubert
zaterdag 11 mei 2024 Kermis Sint Hubert
Sint Hubert 16:00
Het Overloons Toneel in april en mei op de planken.
zaterdag 11 mei 2024 Het Overloons Toneel in april en mei op de planken.
Overloon 20:00
Neil Diamond Memories
zaterdag 11 mei 2024 Neil Diamond Memories
Mill 20:00
Meidoornbloesemtocht
zondag 12 mei 2024 Meidoornbloesemtocht
Oeffelt 07:00
Kofferbakverkoop Beugen
zondag 12 mei 2024 Kofferbakverkoop Beugen
Beugen 09:00
Sint Hubert kumt los!
zondag 12 mei 2024 Sint Hubert kumt los!
Sint Hubert 15:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zondag 12 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Kermis Sint Hubert
zondag 12 mei 2024 Kermis Sint Hubert
Sint Hubert 16:00
Kermis Sint Hubert
maandag 13 mei 2024 Kermis Sint Hubert
Sint Hubert 16:00
Avondvierdaagse
dinsdag 14 mei 2024 Avondvierdaagse
Mill 18:00
Avondvierdaagse
woensdag 15 mei 2024 Avondvierdaagse
Mill 18:00
Geen afbeelding
woensdag 15 mei 2024 Hartverwarmende avond
Siebengewald 19:00
Avondvierdaagse
donderdag 16 mei 2024 Avondvierdaagse
Mill 18:00
Familieopstellingen – ‘Helder in verbinding’  in  Ontmoetingspunt ’t Helder Overloon door Mieke Janssen en Peggy Wismans
vrijdag 17 mei 2024 Familieopstellingen – ‘Helder in verbinding’ in Ontmoetingspunt ’t Helder Overloon door Mieke Janssen en Peggy Wismans
Overloon 09:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
vrijdag 17 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Avondvierdaagse
vrijdag 17 mei 2024 Avondvierdaagse
Mill 18:00
Pinkstertoernooi Sint Anthonis
vrijdag 17 mei 2024 Pinkstertoernooi Sint Anthonis
Ledeacker 21:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zaterdag 18 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 09:00
Kermis Ledeacker
zaterdag 18 mei 2024 Kermis Ledeacker
Ledeacker 16:00
Garageverkoop Sambeek
zondag 19 mei 2024 Garageverkoop Sambeek
Sambeek 10:00
Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
zondag 19 mei 2024 Windsurf cursus bij Surf & Sup school de Kraaij
Beers 15:00
Gerlof Meijer | Strafrecht, Levensecht!
vrijdag 24 mei 2024 Gerlof Meijer | Strafrecht, Levensecht!
Mill 20:00
Steven Kazàn & Jamie |
zaterdag 25 mei 2024 Steven Kazàn & Jamie |
Mill 15:00
Poppenkast & Pannenkoeken bij De Nieuwenhof in Mill
zondag 26 mei 2024 Poppenkast & Pannenkoeken bij De Nieuwenhof in Mill
Mill 11:00
Ontdek de natuur
zondag 26 mei 2024 Ontdek de natuur
Beugen 11:00
KW1C FoodTour Cuijk
zondag 26 mei 2024 KW1C FoodTour Cuijk
Cuijk 12:00
Koopzondag Boxmeer
zondag 26 mei 2024 Koopzondag Boxmeer
Boxmeer 12:00
Kien 4FUN De Heeswijkse Kampen
zondag 26 mei 2024 Kien 4FUN De Heeswijkse Kampen
Cuijk 19:00
Concert met Trio Abril in kerk Mook 26 mei
zondag 26 mei 2024 Concert met Trio Abril in kerk Mook 26 mei
Mook 20:00
Concert Rik Cornelissen en Ruben Drenth op 29 mei Jachtslot Mookerheide
woensdag 29 mei 2024 Concert Rik Cornelissen en Ruben Drenth op 29 mei Jachtslot Mookerheide
Molenhoek 20:00
Kermis Maashees
vrijdag 31 mei 2024 Kermis Maashees
Maashees 16:00
Marlon Kicken | Getekend
vrijdag 31 mei 2024 Marlon Kicken | Getekend
Mill 20:00
Akoestische Maten
vrijdag 31 mei 2024 Akoestische Maten
Gennep 20:00
Skyline