Kim's Hairstyle geopend!
Kim van der Windt (Bosten) van Kim's Hairstyle was jarenlang met haar kapsalon in Heijen gevestigd. Tot woensdagavond 8 juli, toen werd haar prachtige nieuwe salon aan de Zandstraat in Gennep geopend. In de salon wordt niet alleen geknipt, geverfd en gefohnd, je kunt er ook mooie sieraden en woonaccessoires kopen èn je nagels laten doen. Zo kom je picture perfect weer naar buiten!
PICTURE PERFECT
Op de klink van de winkel prijkt nog immer het iconische Agfa logo, als waardevolle verwijzing naar Fotozaak Bosten van Kim's familie die hier eerder jarenlang aan de Zandstraat zat. Iedereen liet hier foto's ontwikkelen en pasfoto's maken en kocht hier camera's en aanverwante artikelen. Kim's moeder Beppie Bosten en haar man Charles Logcher zijn nog steeds druk met portret- en groepsfotografie, inlijsten en pasfoto's maken, maar dan aan de achterkant van het pand, aan Zuidwal 7. Bij Foto Bosten kun je op afspraak terecht.
Vandaar ook dat Kim's Hairstyle als 'ondertitel' Picture Perfect heeft, verwijzend naar het fotografie verhaal van haar familie. De ruime nieuwe kapsalon en winkel zien er geweldig uit. De kapsalon is een groot succes: voor nieuwe kapper klanten is er een wachtlijst. Maar voor leuke en originele cadeautjes kun je sowieso terecht!
Kim's Hairstyle | Zandstraat 47 6591 DB Gennep




