Foto Achter de oude deur

Achter de oude deur

Achter de Oude Deur is van alles te beleven

Welkom in dé creatieve huiskamer van Gennep! Achter de Oude Deur is een plek waar steeds iets anders gebeurt. Het ene moment is het een gezellig Creatief Café, waar je met een drankje en een taartje aan de slag gaat met iets van de creatieve menukaart. Het volgende moment wordt er een kinderfeestje gevierd of ga je ‘op cultour in Gennep’.

Makersplaats Gennep heeft hier een vaste plek. Daar kunnen kinderen naar hartenlust maken, ontdekken en creëren. En ben je zelf creatief en vind je het leuk om jouw kennis en enthousiasme te delen? Dan kun je aansluiten bij het workshopaanbod en zelf een workshop geven.

Ook voor jouw eigen gelegenheid denken we graag mee. Van een familiedag of babyshower tot een gezellig uitje met vrienden: samen maken we er een passend en creatief programma van. Liever zelf aan de slag? Het huren van de ruimte behoort tot de mogelijkheden.

Kortom: Achter de Oude Deur is een vrolijke mengelmoes van creativiteit, ontmoeting en verrassende activiteiten.

Benieuwd wat er te doen is? Bekijk de agenda en laat je verrassen!

Achter de oude deur
Zandstraat 24
6591 DC, Gennep
Foto achter-de-oude-deur-1a.png van de Achter de oude deurFoto achter-de-oude-deur-2.png van de Achter de oude deur